Събития, график за групови тренировки и друга актуална информация търсете на нашата фейсбук страница.

График на групови и индивидуални занимания в Спортен Център 33 – ул. “Атанас Иширков”

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
08.00 – 09.00 Step aerobics08.00 – 08.45
Дани

Прочети повече
Hiit08.00 – 08.45
Безплатно с план Extra
Митко

Прочети повече
Power jump08.00 – 08.45
Дани

Прочети повече
Hiit08.00 – 08.45
Безплатно с план Extra
Митко

Прочети повече
09.00 – 10.00 Bulgarian bag09.00 – 09.45
Ники

Прочети повече
Pilates09.30 – 10.15
Безплатно с план Extra
Дани

Прочети повече
Bulgarian bag09.00 – 09.45
Ники

Прочети повече
Pilates09.00 – 09.45
Безплатно с план Extra
Дани

Прочети повече

Fitball09.30 – 10.15
БЕЗПЛАТНО
Дани

Прочети повече
Power aerobics09.30 – 10.15
Дани

Прочети повече

Power pilates10.30 – 11.15
Дани

Прочети повече
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00 Aerobics18.30 – 19.30
Дани

Прочети повече

Kickboxing19.00 – 20.00
Ники

Прочети повече
19.00 – 20.00 Power jump19.00 – 20.00
Дани

Прочети повече
Kickboxing19.00 – 20.00
Ники

Прочети повече
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
09.00 – 10.00 Fitball09.30 – 10.15
БЕЗПЛАТНО
Дани

Прочети повече
10.00 – 11.00
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18.00 – 19.00 Aerobics18.30 – 19.30
Дани

Прочети повече
19.00 – 20.00
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
08.00 – 09.00 Step aerobics08.00 – 08.45
Дани

Прочети повече
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Понеделник

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
08.00 – 09.00 Power jump08.00 – 08.45
Дани

Прочети повече
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00 Power jump19.00 – 20.00
Дани

Прочети повече
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Сряда

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
09.00 – 10.00 Power aerobics09.30 – 10.15
Дани

Прочети повече
10.00 – 11.00
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
10.00 – 11.00 Power pilates10.30 – 11.15
Дани

Прочети повече
11.00 – 12.00
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Събота

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19.00 – 20.00 Kickboxing19.00 – 20.00
Ники

Прочети повече
Kickboxing19.00 – 20.00
Ники

Прочети повече
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Сряда

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
09.00 – 10.00 Bulgarian bag09.00 – 09.45
Ники

Прочети повече
Bulgarian bag09.00 – 09.45
Ники

Прочети повече
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Понеделник

Сряда

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
08.00 – 09.00 Hiit08.00 – 08.45
Безплатно с план Extra
Митко

Прочети повече
Hiit08.00 – 08.45
Безплатно с план Extra
Митко

Прочети повече
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Вторник

Четвъртък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
09.00 – 10.00 Pilates09.30 – 10.15
Безплатно с план Extra
Дани

Прочети повече
Pilates09.00 – 09.45
Безплатно с план Extra
Дани

Прочети повече
10.00 – 11.00
Кликнете върху името на класа, за да получите допълнителна информация.

Вторник

Четвъртък